Privaatsus ja turvalisus

Sinu privaatsus on meie jaoks tähtis. Seetõttu oleme koostanud privaatsuspõhimõtted, mis käsitlevad andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Pühenda veidi aega nendega tutvumisele ja anna meile teada, kui Sul on küsimusi.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

* Me võime Sinuga ühendust võtta, et teavitada Sind uutest toodetest, teenustest või soodustustest, mida pakume, kui meil on selleks Sinu nõusolek või see on muul põhjusel lubatud.''
* Me kasutame kogutud isikuandmeid teenuste ja toodete pakkumiseks ja kohaletoimetamiseks ning muude kohustuste täitmiseks. Mõnede teenuste kasutamiseks võib olla vajalik konto olemasolu, et aidata Sul hallata oma eelistusi ja võimaldamaks meil Sinu ostukogemust isikupärasemaks muuta.
* Me võime kasutada isikuandmeid Sinuga suhtlemiseks, toodete ja/või teenustega seotud teadete saatmiseks ning muudel klienditeeninduslikel eesmärkidel.
* Me võime kasutada Sinu isikuandmeid, et teha personaalseid pakkumisi ja kuvada isikupärastatud sisu ja reklaami.
* Kui Sa lood konto, teed ostu, osaled kampaaniates või suhtled meiega muul viisil, võime küsida Sinult andmeid nagu nimi, e-maili aadress, telefoninumber, aadress, kasutajanimed ja salasõnad, pangakonto number, krediitkaardi andmed või muu finantsalane informatsioon, andmed vanuse, soo ja keele kohta.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

* Sul on igal ajal õigus teada, milliseid isikuandmeid me Sinu kohta hoiame. 
* Sul on õigus ebatäielike, ebaõigete, ebavajalike või aegunud andmete eemaldamisele või värskendamisele.
* Sul on õigus loobuda otseturustusteadetest ja nõuda, et me lõpetame Sinu isikuandmete töötlemise otseturunduslikel eesmärkidel või nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist muudel mõjuvatel õiguslikel põhjustel.
* Me ei müü, anna raha eest kasutamiseks ega avalda muul viisil Sinu isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud kui meil on selleks Sinu nõusolek.

Kui Sul on Kallos.ee privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta küsimusi, siis võta meiega ühendust.